Mókus csoport

Nagy Anikó

Csoporttal Kapcsolatos Információk:

A 2020/2021.NEVELÉSI ÉV JÁRVÁNYÜGYI KÉSZENLÉT IDEJÉRE KIDOLGOZOTT PROTOKOLL

Az Emberi Erőforrások Minisztériumának 2020. augusztus 18-án kiadott „Intézkedési terv a 2020/2021.tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről” alapján a Balatonfüredi Kiserdei Óvodában új eljárásrend lép életbe.
Minden intézkedést a Fenntartó előzetes tájékoztatása valamint utasítása előz meg.
Az eljárásrend módosításig vagy visszavonásig marad érvényben. a módosításra a járványügyi helyzet alakulásától függően kerül sor.
A módosításról minden érintett tájékoztatást kap.

*****

Hivatkozva a 215/2020 (V.20) Korm. rend-re tájékoztatjuk Önöket, hogy óvodánk a veszélyhelyzet kihirdetése előtti működési rendre tér vissza 2020.05.25-től.
Azokat a gyermekeket tudjuk fogadni, akiknek érkezését a szülő előre bejelentette.

Tájékoztató!

További tájékoztató a Kezdőlapon, Információk alatt!

Mobirise